100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:0

С гол в продължението Струмска слава шокира дубъла на Лудогорец в Разград

Абсолютният дебютант в професионалния футбол Струмска слава излъга в последната минута дубъла на Лудогорец в Разград и стигна до ценни три точки в последен двубой от 11-ия кръг на Втора професионална лига.

Нещо повече, тимът от Радомир се оказа догонващ в резултата в 14-ата минута, когато Светослав Ковачев се разписа за разградчани. С попадения на Александър Аспарухов в 36-ата минута и на Стоян Георгиев в даденото от съдията продължение обаче Струмска слава шокира Ради Здравков и компания.

Със спечелените три точки гостите от Радомир събраха 12 в актива си и се изравниха в подреждането с днешния си съперник. Двата отбора делят 12-ото място в таблицата, като с днешния резултат съвсем завързаха битката в дъното на класирането..

Лудогорец 2 - Струмска слава 1:2
1:0
Ковачев 14'
1:1 Аспарухов 36'
1:2 Георгиев 90+1'

Лудогорец 2: 29. Наумов, 19. Василев, 98. Ковачев, 2. Форстър, 5. Терзиев, 23. Керчев (к), 64. Янков, 45. Климентов, 11. Кишада, 38. Китов, 80. Александров
Старши треньор: Радослав Здравков

Струмска слава: 1. Костадинов, 2. Николов, 20. Маджиров, 5. Костов, 6. Петков, 13. Иванов, 19. Младенов, 16. Стоянов, 7. Тасев, 9. Георгиев, 11. Аспарухов
Старши треньор: Димитър Димитров

Жълт картон: Петков, Янев (Струмска слава)
Главен съдия: Цанко Миндалов
Стадион: “Гнездо на орли”, Разград