Хебър: Съдията свиреше за ЦСКА 1948

Тимът на Хебър (Пазарджик) отстъпи с 0:2 на ЦСКА 1948 и така вече изостава на пет точки от “червените”, които са лидери в Югозападна Трета лига с 29 пункта. Ръководството на отбора от Пазарджик изказа недоволството си от съдийството на Волен Чинков във вчерашния сблъсък на стадион “Георги Бенковски” чрез официалния си сайт.

“За съжаление трябва да отбележим пристрастното ръководене на мача от главния съдия Волен Чинков, който свиреше в полза на гостите всяко едно по-спорно положение, а в средата на първото полувреме при резултат 0:1 не отсъди дузпа за Хебър”, пише в сайта на пазарджишкия клуб.

ЦСКА 1948 е едноличен лидер в подреждането с 29 точки от 11 мача, докато Хебър е четвърти с 24 точки, колкото има и третия Септември (Симитли). Вихрен (Сандански) е на втора позиция с 25 точки.