Драма в Белия град, Черноморец удари Несебър с гол в последната минута

Истинска драма беляза сблъсъка между Черноморец (Балчик) и Несебър в среща от 11-ия кръг на Втора професионална лига. Домакините от Белия град стигнаха до трите точки след успех с 3:2, дошъл след гол на Севдалин Стайков в даденото от главния съдия продължение на редовното време.

Иначе “делфините” първи поведоха в резултата след гол на Даниел Бенчев в 35-ата минута. Футболистите на Георги Иванов обаче стигнаха до пълен обрат само в рамките на две минути - между 41-ата и 43-ата. Първо Владислав Мирчев изравни, а малко след това Виктор Митев даде аванс на балчиклии.

Секунди след подновяването на играта Диян Молдованов възстанови равенството, преди да се стигне до заключителните мигове в срещата, когато малко след изгонването на резервата Николай Дросев Севдалин Стайков донесе трите точки за Черноморец.

С тях Геша и компания, които се намират в страхотна форма, събраха 18 точки на сметката си и вече са четвърти в подреждането, само на три зад третия Царско село. Несебър пък остана осми с една по-малко.

ПЪЛНА СТАТИСТИКА ОТ СРЕЩАТА МОЖЕТЕ ДА ВИДИТЕ ТУК!