Пет минути не стигнаха на Уест Хам за героична победа (видео)

Пет минути не стигнаха на Уест Хам да запише трета победа от началото на сезона в Премиър лийг. "Чуковете" водеха с 1:0 като гост на Бърнли, но в крайна сметка допуснаха изравнително попадение. Микейл Антонио (19') даде аванс на лондончани, които още в 27-ата минута останаха с човек по-малко, след като Андрю Каръл успя да си изпроси два жълти картона само в рамките на 99 секунди. Въпреки това гостите се бранеха добре и удържаха преднината си до 85-ата минута, когато Крис Ууд засече с глава центриране на Гудмундсон.

В 32-рата минута домакините имаха много основателни претенции за дузпа, след като Харт закачи крака на Ууд, без да играе с топката. Главният рефер обаче подмина ситуацията. В 63-ата минута и късметът обърна гръб на Бърнли, тъй като удар на Гудмундсон срещна гредата.

Бърнли заема шесто място с актив от 13 точки, докато Уест Хам е 14-и с пет пункта по-малко.