Здрав пердах за Литекс в "Надежда", Локо (София) разклати стола на Желев

Четирикратният шампион на България Локомотив (София) продължава със силното си представяне от началото на сезона и за пореден път затвърждава сериозните си амбиции да се завърне час по-скоро в елита на България.

В среща от 11-ия кръг на Втора професионална лига футболистите на Младен Додич разпиляха с 4:0 гостуващия състав на Литекс и след нулевото равенство между Ботев (Враца) и Ботев (Гълъбово) си върнаха първото място в класирането.
Локомотив (София) - Литекс@@@Резултата в "Надежда" откри опитният Иво Иванов, който се разписа още в 4-ата минута. След като имаха гол преднина “железничарите” взе нещата изцяло в свои ръце, но трябваше да чакат повече от 70 минути, преди за втори път да намерят път към мрежата на “оранжевите”.

Четвърт час преди последния съдийски сигнал Николай Цветков се озова сам срещу вратаря Диян Вълков и с удар с левия крак не му остави шансове. В 88-ата минута Демона за втори път записа името си сред голмайсторите, а в последната минута Том отбеляза рядко красив гол, с който оформи крайното 4:0 в полза на Локомотив.

ПЪЛНА СТАТИСТИКА ОТ СРЕЩАТА МОЖЕТЕ ДА ВИДИТЕ ТУК!