Беласица и Миньор (Перник) завършиха наравно

Беласица и Миньор (Перник) завършиха 2:2 в Коларово в мач от 10-ия кръг на Югозападната Трета лига.

По едно полувреме си поделиха футболистите на двата отбора. През първата част на срещата атаките на гостуващия тим бяха по-качествени и съвсем справедливо се прибраха на почивка с два гола преднина.

Първото попадение в срещата бе дело на Георги Ризов в 27-ата минута, а второто в 33-ата минута на Георги Недялков. Само добрите намеси на вратаря на Беласица Благой Стоянов бе причина да не падне нов гол в мрежата на Бела до почивката.

След подновяването на играта Беласица тръгна в атаки към противниковата врата. В 52-ата минута Запро Динев след самостоятелен пробив намали резултата. В 78-ата минута Аспарух Шамкалов също след индивидуална акция изравни резултата за 2:2.