Локомотив (София) удари Витоша (Бистрица) в контрола (видео)

Отборът на Локомотив (София) победи с 3:1 елитния Витоша (Бистрица) в контролна среща на изкуственото игрище на стадион "Локомотив". Двата тима играха две полувреме по 40 минути.

Всичките попадения паднаха през първата част. Тимът на Младен Додич поведе с гол на Александър Александров от фаул в 11-ата минута. Мартин Станкев удвои в 37-ата минута с хубав гол. Веднага след това Стефан Христов се разписа за гостите, които обаче допуснаха нов гол в ответната атака.

Лoкомотив (София) - Витоша (Бистрица)@@@Отново точен за "железничарите" бе Александров, който оформи крайното 3:1 секунди преди края на първото полувреме.

Лoкомотив (София) - Витоша (Бистрица)@@@Както е известно, "червено-черните" са на второ място във Втора лига с 22 точки, докато Витоша са на последното място в елита с едва две точки.