ЦСКА-София срази Монтана, Каранга няма спирка (видео)

Отборът на ЦСКА-София победи Монтана с 3:1 в приятелски двубой, който се игра на базата в Панчарево

В 26-ата минута Сергей Георгиев даде преднина на Монтана. Футболистът отбеляза отблизо, след като като негов съотборник преди това отправи силен удар и топката срещна напречната греда.

В 39-ата минута Фернандо Каранга се възползва от добър пас, пое и без да се бави с премерен изстрел изравни - 1:1.

В самия край на първата част Кевин Кубемба пропусна сам срещу вратаря. Нападателят излезе на чиста позиция, но шутира право в обсега на стража на гостите, който изби в корнер.

През второто полувреме ЦСКА-София бе по-активният отбор и съвсем логично възпитаниците на Стамен Белчев успяха да вкарат още попадения.

В 60-ата минута "червените" взеха аванс, след като Стефан Цонков от Монтана си отбеляза автогол - 2:1.

Пет минути по-късно ЦСКА-София сложи точка на спора. Валентин Антов реализира за крайното - 3:1.

ЦСКА-СОФИЯ - МОНТАНА 3:1

0:1 Георгиев 26
1:1 Каранга 36