Левски 2007 удари Спартак (Пл) с пожарникар и полицай в състава (видео+галерия)

Отборът на Левски 2007 (Левски) спечели с 2:1 гостуването си на Спартак (Плевен) в една от интересните срещи от кръга в Северозападна Трета лига. В състава на гостите от град Левски личаха любопитни играчи - пожарникарят Иво Върбанов и полицаят Цветан Петров, които са част от полицейския национален тим. Преди старта пък едно плевенско куче на игрището развесели зрителите.
Спартак (Плевен) - Левски 2007 (Левски)@@@
В началото на мача Любомир Тодоров пропусна да даде аванс за гостите, но в последните секунди на първата част нападателят се реваншира. Той матира с глава вратаря на Спартак след чудесна атака на своите колеги. В 73-ата минута Христо Спасов изравни с точен удар от дузпа, но в 84-ата минута Ивайло Иванов вкара страхотно попадение, прехвърляйки стража на домакините от далеч.
Така победата отиде на сметката на Левски 2007, а Спартак (Плевен) продължава да търси по-добри дни, като от ръководството уверяват, че отборът ще продължи участието си в шампионата.

Спартак (Пл) - Левски 2007 1:2

0:1 Тодоров (45)
1:1 Спасов (73 - дузпа)
1:2 Иванов (84)

Снимка: Емона Цончева, Sportal.bg