Надежда на Юве и бивш милански ас натъжиха Торо

Отборът на Торино изпусна спечелени три точки срещу Верона, след като водеше с 2:0 до 89-ата минута, но допусна изравняване в сетните мигове. Яго Фалке и Мбайе Нианг дадоха преднина за "биковете" преди почивката, но в края Мойс Кийн и Джампаоло Пацини развалиха настроението на момчетата на Синиша Михайлович.

В 31-ата минута Фалке завърши бърза акция на Торо. Адем Ляич получи топката в близост до аутлинията, последва пас към испанеца и вратарят Николас трябваше да бърка в мрежата. В последната минута на първата част зрителите станаха свидетели на атракция от страна на Нианг. Бившият нападател на Милан се прояви като бразилската легенда Роналдо и между четирима бранители в жълто порази близкия ъгъл на вратата - 2:0.

В заключителната част обаче Верона натисна газта и това промени картината. В 89-ата минута Мойс Кийн, който е собственост на колоса Ювентус, и ветеранът Пацини от дузпа вгорчиха живота на домакините.
Освен това капитанът на домакините Андреа Белоти се контузи.

Така Торо пропусна да се доближи до лидерите в класирането, а Верона записа втори хикс и продължава да търси първи успех през сезона.