Хебър убедителен срещу Беласица

Хебър се върна на пътя на победата след убедително 3:0 над гостуващия Беласица Петрич в среща от 9-тия кръг на трета югозападна футболна лига.

34 ГОЛА ПАДНАХА НА ЮГОЗАПАД

В 13-та минута Теодор Стефанов получи топката на чиста позиция в наказателното поле на гостите и откри резултата.В 25-та минута Георги Чакъров направи 2:0, наказвайки поредната грешка в отбраната на „комитите”. Втората част не се различаваше особено от първата. Домакините диктуваха темпото на игра, а Беласица се бранеше и опитваше контраатаки, които обаче издишаха в завършващата фаза.

В 63-та минута Георги Георгиев изкочи зад отбраната на Беласица, финтира вратаря и изпрати топката в мрежата на противника за 3:0.

Този гол определено успокои домакините и предреши изходът на мача

Успехът днес изкачи Хебър с едно място нагоре в класирането. Отборът от Пазарджик изпревари Вихрен с две точки и дели втората позиция със Септември Симитли), който има по-добра голова разлика.

30 септември 2017, събота, 17:00 ч / IX кръг:

Септември (Симитли) - Ботев 1937 (Ихтиман) 5:0
Марек 1915 (Дупница) - Пирин (Гоце Делчев) 2:0
Сливнишки герой (Сливница) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:2
Банско (Банско) - ЦСКА 1948 (София) 0:2
Балкан 1929 (Ботевград) - Свобода 2011 (Пещера) 6:2
Хебър 1918 (Пазарджик) - Беласица (Петрич) 3:0
Миньор (Перник) - Вихрен 1925 (Сандански) 2:1