Черноморец (Балчик) мина през Радомир

Положителната серия на Черноморец (Балчик) във Втора лига продължава. Тимът на Георги Иванов победи с 2:0 Струмска слава насред Радомир в мач от 10-ия кръг на второто първенство. Герой за гостите стана Цветан Илиев, който отбеляза и двете попадения за тима. Той бе точен първо в третата минута, а след това удвои в 63-ата минута.
Головете бяха първи за него през тази кампания, а тимът му има вече 15 точки, като пет поредни срещи е без поражение, а в тях записа 11 точки.

Домакините записаха второ поредно поражение и общо седмо от началото на сезона. Отборът от Радомир има актив от девет точки.