Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Петър Златинов: Нямам задължителна цел влизане във Втора лига

Наставникът на Вихрен (Сандански) Петър Златинов бе много доволен от победата с 2:0 над Хебър (Пазарджик) в мач от 8-ия кръг на Югозападната Трета лига. Успехът изведе тима му на второ място в класирането.

"Доволен съм от успеха. Победихме съперник, който е доста организиран, стои добре на терена, а също така се бори за влизане във Втора лига. Радвам се, че момчетата изпълниха нещата, които си говорихме след срещата с Балкан (Ботевград). Направихме болшинството от нещата и постигнахме заслужен успех. Радващо е, че побеждаваме, и че радваме хората по трибуните. Това е нашата цел, да играем един добър футбол, който да ни доставя удовлетворение, както на нас, така и да забавлява хората. Пред нас не е поставена задължителна цел - влизане във Втора лига. Правим това, което говорим и тренираме, ако ни се отдаде шанс, ще се опитаме да се възползваме", сподели Златинов.

Вихрен (Сандански) - Хебър (Пазарджик)@@@Младият специалист коментира ситуацията с вратаря на тима, който се удари лошо през първото полувреме на мача. "Стефано Кунчев се удари лошо, но на полувремето каза, че може да играе. Радвам се, че игра до края, но се надявам да не се усложнят нещата през следващите дни", завърши Златинов.
ВИХРЕН - ХЕБЪР 2:0

1:0 Якимов (15)
2:0 Ласков (49-д)