Куриоз! Треньор се контузи, празнувайки победен гол (видео)

Старши треньорът на Валенсия Марселино Гарсия Торал се контузи по нелеп начин, докато празнуваше гол на италианския нападател на “прилепите” Симоне Дзадза. Марселино разтегна сухожилие, радвайки се на победното попадение на Дзадза срещу Реал Сосиедад в мач от 6-ия кръг на Ла Лига през изминалия уикенд. Италианецът бе точен при 2:2 в 85-ата минута и Валенсия превзе “Аноета”. "Прилепите" събраха 12 точки и все още нямат загуба през новия сезон. Валенсия е на четвърта позиция във временното класиране, докато баските от Сан Себастиан са осми след третото си поражение за сезона.