Реферът подпря Арсенал, убедени са в Уест Бромич

Мениджърът на Уест Бромич Тони Пулис изобщо не е доволен от съдийството на снощния двубой срещу Арсенал от Премиършип, който неговият отбор загуби с 0:2. Според него реферът Робърт Медли е ощетил тима му, след като не е отсъдил дузпа в началните минути за нарушението на Шкодран Мустафи срещу Джей Родригес, а освен това е подминал явна симулация на Алексис Санчес.

“При първия пряк-свободен удар Алексис се хвърли на терена, без да е докоснат. Той трябваше да получи жълт картон, защото това си беше измама. След това пък имаше чиста дузпа за нас”, заяви Пулис след срещата на “Емиратс”.

По-късно през първата част нападателят на домакините все пак беше официално предупреден и според мениджъра Албиънс това в крайна сметка е можело да означава и изгонването му.
“Можехме да получим и наказателен удар, и съперникът да остане с 10 души”, вярва Пулис.