Юноши на ЦСКА-София обърнаха Славия и вече са еднолични лидери

Юношите старша възраст на ЦСКА-София постигнаха победа с 2:1 над Славия след обрат. Така "червените", водени от Ивайло Станев, вече са еднолични лидери в класирането на Елитната група до 19 години със 17 точки - 2 повече от втория Ботев (Пловдив).

Двубоят от седмия кръг на първенството се игра на стадион "Славия". Домакините откриха резултата в последната минута на първата част след гол от пряк свободен удар. В 57-ата ЦСКА-София изравни, точен от фаул беше Николай Янков. Десет по-късно "червените" стигнаха до пълен обрат след попадение на Никола Борисов, съобщава официалният сайт на клуба.

Лидерите в Елитната група приемат Дунав (Русе) в следващия кръг. Двубоят ще се играе на 1 октомври (неделя) от 16:00 часа на базата в Панчарево.

Съставът на ЦСКА-София: 1. Борис Груев (в), 18. Георги Костов, 15. Никола Борисов, 4. Адриан Гиргинов, 6. Валентин Антов (к), 14. Николай Янков, 13. Даниел Йорданов, 10. Иван Митрев, 17. Петър Петров, 11. Радослав Илиев, 9. Радослав Живков

Резерви: 12. Драгомир Захаринов (в), 20. Любослав Златков, 7. Георги Славчев, 8. Жулиан Манолов, 3. Милен Манчев, 19. Джулио Чарлов, 16. Александър Иванов

Старши треньор: Ивайло Станев

Снимка: Официален сайт на ЦСКА-София