Марсилия се справи с Тулуза (видео)

Отборът на Олимпик (Марсилия) победи с 2:0 Тулуза в последния мач от 7-ия кръг на Лига 1. Домакините на "Велодром" се добраха до успеха с попадения на Флориан Товен в 32-ата и Лукас Окампос в 61-ата минута и направиха нова важна крачка към челните места в класирането.

Марсилци откриха резултата в 32-ата минута, когато Товен премина през няколко бранители, но в последния момент загуби контрол на топката. Там обаче добра позиция бе заел Лукас Окампос, който отново я чукна към своя съотборник и той отблизо отбеляза за 1:0.

В 61-ата минута самият Окампос се оказа в прегръдките на съотборниците си. Тогава след центриране от корнер аржентинецът по малко куриозен начин с коляно чукна топката и я прати във вратата.

С този успех Марсилия събра актив от 13 точки и се изкачи до 5-ото място в таблицата. Тулуза пък остава със 7 спечелени точки на 14-ата позиция.