Вихър свали Бдин от върха

Видинският Бдин сдаде първото място в Северозападна Трета лига след 0:2 в 7-ия кръг като гост на Вихър (Славяново). С оглед на показаното на терена успеха на домакините е напълно закономерен. Те контролираха всичко в мача и дори пропуснаха да вкарат още. Гостите пък бяха без няколко от основните си футболисти. След заучена комбинация в 61-ата минута Александър Скорчев се вряза по диагонола и с точен шут откри резултата. Десетина минути по-късно Йоан Петков овладя отляво, финтира двама и фиксира крайното 2:0. Още няколко положения пропиляха домакините, като тарана им Иван Иванов не успя три пъти сам срещу видинския страж.

Вихър (Славяново) - Бдин (Видин) 2:0
1:0 Скорчев (61)