Вижте как разрушават стадион "Българска армия"

Кариана отново лидер на Северозапад

Кариана (Ерден) си върна първоно място в Северозападна Трета лига след 2:1 у дома над Янтра (Габрово). Двубоят бе от 7-ия кръг на първенството. Селекцията на Атанас Джамбазки доминираше през целия мач, но трудно наложи волята си. Герой стана Иван Тодоров с двете си попадения. В средата на първата част той бе най-съобразителен при продължително разбъркване в наказателното поле на съперника и откри резултата. Гостите не се стъписаха. Действаха дефанзивно и при всяка възможност контраатакуваха, но без успех. Едренци пък пропиляха доста положения – на два пъти Васил Тачев, по веднъж Румен Рангелов, Евгени Игнатов и Георги Цеков. Последният изработи второто попадение. В 81-ата минута бе фаулиран в наказателното поле и Тодоров реализира дузпата за 2:0. Секунди преди края Християн Кожухаров вкара с глава почетното попадение след центриране.