"Летящите магарета" с два "ритника" в Сардиния

Тимът на Киево спечели с 2:0 гостуването си Каляри. Попаденията на "летящите магарета" паднаха през втората част, а Стефано Сорентино се отчете с няколко добри намеси под своята рамка.

В 53-ата минута Роберто Инглезе откри резултата с точно изпълнение до втора греда, а в самия край Мариуш Степински направи 2:0 със своя първи гол за гостите в дебюта си в Серия "А". Полският нападател пристигна в Киево от състава на Нант.

Гостите от Верона запазват добрите си позиции в т.нар. "златна среда" на класирането, а Каляри остава няколко места по-надолу.