Илия Димитров блести с хеттрик, Локо (Сф) излезе първи

Отборът на Локомотив (София) се върна на върха във Втора лига, а таранът на тима Илия Димитров продължава да демонстрира отлична форма. Юношата на Левски отбеляза хеттрик за "железничарите", като бе в основната за успеха с 4:1 над Несебър на "Надежда" от 9-ия кръг на втория ни ешелон. Младежкият национал даде аванс на своя тим в 21-ата минута с глава. Иван Колев от гостите изравни в 35-ата минута с хубав плонж. Той също бе точен с глава. Малко преди края на първата част Евгени Зюмбюлев върна преднината на домакините, а попадението му бе второ за сезона.

Локомотив (София) - Несебър@@@
През втората част Димитров вкара нов гол с глава в 55-ата минута, а в 81-ата минута отблизо засече ново центриране, отбелязвайки своя първи хеттрик във Втора лига. Талантът от Дупница вече има девет попадения през сезона, като е лидер при стрелците заедно със Светослав Диков от Царско село, който има мач по-малко.
Двубоят бе изгледан от спортния директор на Левски Даниел Боримиров.

Успехът над Несебър бе шести за тима на Младен Додич в първенството, който вече има актив от 19 точки.

Гостите пък останаха на шесто място с 14 точки, като прекъснаха серията си от пет мача без поражение в шампионата.