Фалстарт за новия треньор на Рилецо

Отборът на Септември (Симитли) победи с 2:0 Рилски спортист (Самоков) в среща то 7-ия кръг на Югозападната трета лига. Срещата бе и дебют на новия наставник на Рилецо Венцислав Арсов. Домакините вкараха по един гол и в двете полувремена. Преди почивката Анатоли Лулейски откри от дузпа в 35-тата минута , а след час игра Смаил Креболиев вкара след отлично извеждащо подаване на Даниел Гогов. Футболистите на Септември направиха много пропуски в мача, а веднъж през първото полувреме Креболиев удари и греда. В този мач възпитаниците на Спас Стоименов бяха без двама ключови футболисти - наказаният бранител Николай Стоилков и контузеният голмайстор Борислав Хазуров.