Драматична победа на Уотфорд (видео)

Гол в последната минута на Ричарлисън донесе победата на Уотфорд с 2:1 при гостуването на Суонзи. Андре Грей откри резултата в полза на гостите в 13-ата минута. Тогава той се възползва от слабата организация в отбраната на съперника. Тимът от Уелс имаше късмет да не изостава с повече до почивката.

Две промени на почивката станаха причина за обрат в развоя на мача. Тами Абрахам изравни, след като удар на Вилфред Бони бе отразен. Суонзи натисна, но в самия край Ричарлисън открадна топката от Меса, измъкна се от Моусън и донесе победата на Уотфорд.

Третата победа от началото на сезона бе перфектен отговор на разгрома, който тимът претърпя от Манчестър Сити. Уотфорд е пети в класирането с актив от 11 точки. Суонзи пък загуби трети пореден домакински мач през тази кампания, като това се случва за първи път в историята на клуба.