Капитанът на Дунав обясни на какво се дължи разгромното поражение на “Армията”

Капитанът на Дунав Диян Димов обясни защо драконите допуснаха тежкото поражение с 3:0 като гост на ЦСКА-София, макар че през първата част стояха равностойно на своя противник и дори изпуснаха по-чистите положения.

“Не играхме по най-добрия начин, особено през второто полувреме. Може би сме сковани от слабите резултати, но трябва да се вдигнем и да започнем да взимаме точки. Имахме две положения и трябваше да вкараме. Лошото е, че и отзад пускаме елементарни голове след статични положения. Не мога да си обсня защо всеки мач ни вкарват гол от статично положение. Доста е тежко за нас и целия отбор. Бяхме амбицирани да затвърдим добрите впечатления от предишния сезон, но засега не се получава.

Трябва повече да се раздаваме и да вземем мачовете. Великов се опитва да ни успокои, да повярваме във възможностите си. Всички заедно трябва да излезем от тази ситуация”, коментира Димов.