Гледахте на живо в Sportal.bg: Арда прекърши "розите" (видео+галерия)

Фаворитът за влизане във Втора професионална лига Арда (Кърджали) спечели с категоричното 3:1 домакинството си на Розова долина (Казанлък) в двубой от осмия кръг на Югоизточната Трета лига, който имахте възможност да наблюдавате на живо в Sportal.bg.

Макар резултатът да говори за красноречиво превъзходство на тима на Елин Топузаков, то домакините успяха да открият резултата едва в 63-ата минута, когато точен с глава бе бившият нападател на Хасково и Ботев (Пловдив) Димитър Алексиев.
 Арда - Розова долина@@@Преди това “крепостта” на “розите” стоически не допускаше топката да се озове зад вратаря Петрунов. Попадението обаче вдъхнови домакините, които в следващите девет минути реализираха нови две. Точен в 70-ата бе Ахмед Осман, а две по-късно Алексиев за втори път записа името си сред голмайсторите.
 Арда - Розова долина@@@Розова долина върна един гол в последната минута, но това по никакъв начин не помрачи настроението на близо четирите хиляди, дошли на стадион “Дружба”, за да подкрепят своите любимци. Te пък продължават да делят първото място в групата заедно с тима на Загорец (Нова Загора). Двата отбора имат по 22 точки на сметката си.