Верона и Самп не излъчиха победител след 45-минутна "престрелка"

Тимовете на Верона и Сампдория не излъчиха победител в среща от петия кръг в Серия "А", завършила 0:0. Двата отбора проспаха първото полувреме, по-точно хвърлиха много енергия в него, но положенията пред двете врати липсваха. След почивката обаче двамата вратари Николас и Кристиан Пуджони престанаха да гледат срещата безучастно, като особено първият се отличи с 1-2 отлични намеси.

Пред вратата на "моряците" пък пропуск направи младата надежда Мойс Кийн, който влезе като резерва към края. Пред Пуджони пък не сполучи и Даниел Беса от домакините. Джанлука Капрари накара Николас да спасява със сетни усилия мрежата си в 73-ата минута. Равенството е по-добро за гостите от Генуа, които продължават да нямат загуба от началото на сезона, обратно - Верона все още няма победа.