Николай Желязков и Александър Попов застават един срещу друг преди дългоочаквания финал между Левски и ЦСКА във волейбола

"Грифоните" на Гълъбинов спряха негативната си серия

Тимът на Андрей Гълъбинов Дженоа завърши 1:1 с Киево в домакинството си от 5-ия кръг на Серия "А", а родният национал остана на пейката през всичките 90 минути. На "Луиджи Ферарис" играчите на Иван Юрич поведиха в 62-ата минута с гол на Диего Лаксалт, но попадение на Перпарим Хетемай в 73-ата минута възстанови равенството.

След едно скучно първо полувреме, което бе изпълнено с много грешки от страна на двата отбора, попаденията останаха за втората част. Второто полувреме бе доста по-интересно, като домакините започнаха по-добре и стигнаха до гол. Гостите пък явно имаха нужда от този студен душ, за да почнат да играят, като малко по-късно изравниха, а в минутите до края се опитаха и да стигнат до пълен обрат.

Въпреки това двата тима разделиха точките. Гълъбинов във втори пореден мач остана на пейката през всичките 90 минути, а като титуляр започна 16-годишният Пиетро Пелегри, който отбеляза две попадения срещу Лацио миналата неделя.

"Грифоните" прекъснаха серията си от три поредни поражения, но останаха без победа в първенството. "Летящите магаренца" пък записаха второ поредно равенство, но от четири кръга нямат успех в калчото.