Лозана се добра до точка срещу Цюрих, Божинов не игра

Отборът на Лозана се добра до равенство 1:1 в домакинството си на един от фаворитите за титлата в лицето на Цюрих. Отборът на Валери Божинов пръв получи гол в своята врата, но след това успя  да изравни. Българският нападател обаче не взе участие в срещата.

Гостите първи взеха преднина в мача с попадение на Роберто Родригес след асистенция на Сангоне Сар в 13-ата минута.

Франческо Марджиота обаче възстанови равенството в самия край на първото полувреме и този резултат се запази до края на мача.

Така Цюрих остава на 2-ото място в класирането с 14 спечелени точки. Лозана пък е на дъното с 6 точки в актива си.