Гол на Александър Колев не стигна на Сандеция в луд мач за Купата на Полша

Отборът на Сандеция (Нови Сач) отпадна от турнира за Купата на Полша след като загуби драматично с 2:3 след продължение в гостуването си на Горник (Забже). Единия от головете за гостите бе дело на българския нападател Алекс Колев, но той се оказа недостатъчен за неговия тим да се добере до 1/4-финал в турнира.

Мачът бе изключително драматичен. Домакините поведоха с два гола чрез Матушек в 64-ата и Ангуло в 75-ата минута.

Сандеция обаче демонстрира характер и успя да стигне до изравняване в края на мача. Първо Колев намали в 85-ата минута, а след това автогол на Грендел в 90-ата минута прати срещата в продължения.

Играчите на Горник обаче стигнаха до трети гол отново чрез Ангуло в 100-ата минута на първото продължение и така извоюваха.