Ники Тодоров сред най-добрите в Шотландия този кръг

Силното представяне на българския нападател на шотландския Ливингстън Николай Тодоров този уикенд не остана незабелязано от футболните критици на Острова. Родният талант намери място в Идеалния отбор на кръга в Премиър лийг и Чемпиъншип.

Припомняме, че младият голаджия най-накрая откри головата си сметка във второто ниво на шотландския футбол, след като реализира един от головете за победата с 3:1 като гост на Инвърнес. Нещо повече, Николай, който се разписа за 1:0 в 24-ата минута, се отчете и с асистенция за 2:1 след почивката.

Тодоров записа пълни 90 минути, а след техния край бе избран и за “Играч на мача”. С победата тимът от “Тони Макарони Арена” събра 9 точки в актива си, които му отреждат шестото място във временното класиране. Лидер е Дънфърмлин, който има 13 точки на сметката си.