Гол в добавеното време донесе успех на Волунтари и Филипов

Отборът на Волунтари победи много трудно с 1:0 Поли (Тимишоара) в сблъсък от 11-ия кръг на първенството на Румъния. Домакините стигнаха до успеха едва в добавеното време на срещата. Цял мач пък записа българският защитник Венелин Филипов.

Автор на единственото попадение бе Александру Тудорие в 92-ата минута. Тогава след центриране от корнер топката бе продължена с глава към него, той успя да овладее и отблизо да вкара във вратата на съперника.

Волунтари преди това бе останал с човек по-малко на терена, след като в 86-ата минута Аким задържа откъсващ се противников футболист и получи втори жълт и червен картон.

С тази победа Волунтари вече има 14 точки и заема 8-ата позиция в таблицата. Поли (Тимишоара) пък се намира на 6-ото място със 17 точки.