Хичо с 90 минути при победа на Урал

Отборът на Урал победи с 1:0 като гост Рубин (Казан) в мач от 10-ия кръг на руското първенство. Единственото попадение в срещата реализира Ерик Бикфалви три минути преди края. Румънският офанзивен халф бе точен с много хубав изстрел с левия крак от границата на наказателното поле.

Българското крило Николай Димитров - Хичо записа 90 минути за водения от бившия наставник на Славия Александър Тарханов тим на Урал.

Отборът от Екатеринбург е осми в класирането с 13 точки след втората си победа за сезона. Хичо и компания имат повече равенства от всеки друг от началото на сезона в Премиер Лигата - 7. Рубин заема шеста позиция с 14 точки.