Хебър с пета победа от началото на сезона

Пета победа от началото на сезона в Югозападна Трета лига записа футболният тим на Хебър.

В мач от 6-ия кръг, игран на стадиона в Сапарева баня отборът от Пазарджик победи с 1:0 домакините от Германея и заедно с Вихрен (Сандански) продължават да дишат във врата на ЦСКА 1948. Двата отбора делят второто място с актив от 15 точки, а ЦСКА 1948 има една повече.

Единственият гол в мача падна още в 21-та минута след точен изстрел на Цветан Павлов. Преди това реферът отмени гол на Константин Атанасов за фаул в нападение. До почивката пропуск направи и Георги Чакъров.

През второто полувреме домакините натиснаха, но така и не успяха да вкарат втори гол. Възпитаниците на Борис Кръстев са един от двата отбора без победа в Югозападната Трета лига и закономерно са предпоследни с актив от една точка.