Галатасарай мина и през тима на Страхил Попов

Българският национал Страхил Попов игра цял мач за Касъмпаша при загубата с 0:2 от Галатасарай. Новата звезда на турския гранд Бафетимби Гомис отбеляза и двата гола, съответно в 44-ата и 79-ата минута. Благодарение на днешния успех Галатасарай събра 13 точки и излезе еднолично начело в класирането.

Гомис откри резултата в края на първото полувреме, когато с един финт преодоля вратаря и защитник на Касъмпаша, а след това спокойно прати топката в мрежата. В 79-ата минута бившият ас на Олимпик Марсилия сложи точка на спора с второто си попадение.

Утре шампионът Бешикташ приема Коняспор и при победа ще се изравни на върха с Галатасарай.

ГАЛАТАСАРАЙ - КАСЪМПАША 2:0
1:0 Б. Гомис (44)
2:0 Б. Гомис (79)