Локо (Сф) изригна: Свириха дузпа срещу нас за неправилно дишане

Изпълнителният директор на Локомотив (София) Бойчо Величков беше бесен на съдията Валентин Станчев след равенството 2:2 в гостуването на Черноморец (Балчик) от 8-ия кръг на Втора лига. Бившият голмайстор обвини рефера, че е в основната за равенството.

"Този съдия направо ни отряза главата. Направо не мога да повярвам какво се случи. Първо даде дузпа буквално за неправилно дишане, а след това не отсъди 100% такава за нас. Освен това, второто полувреме се игра едва 25 минути, като накъса играта. Нещо, което попречи на нашия тим. Да не говорим за картоните. Просто не ми се говори. Нямам представа какво се случва, но започвам да забелязваме тенденция напоследък. Това ме притеснява най-много. Не знам изведнъж на кого започнахме да пречим. Ние искаме да играем футбол. Нямаме никакви претенции към домакините, които при отсъдената за тях дузпа, се почувстваха гузни, тъй като само съдията я видя. Сигурно беше отсъдена, че някой не дишаше правилно в нашата защита. Не желаем да ни се помага, просто да се свири, справедливо. Със сигурност ще пуснем жалба. Не може така да продължава. Какво да обяснявам на момчетата, които се трудят, а след това идва един човек и съсипва техния труд", коментира Велчиков пред Sportal.bg.