Георги Костадинов бележи и за клубния си тим (видео)

Българският национал Георги Костадинов реализира едно от попаденията за Макаби Хайфа при домакинската победа с 4:2 срещу Апоел Раанана в мач от 4-ия кръг на първенството на Израел. Костадинов бе точен за 3:0 три минути след началото на второто полувреме, а останалите голове за Макаби бяха дело на Омри Бен Харуш (25), Синтаеху Салалич (34) и Никита Рукавиця (73). Гостите направиха поражението си малко по-почетно с два късни гола в 86-ата и 90-ата минути, но мачът на практика вече беше решен.

За Костадинов и компания това е втора победа от началото на местния шампионат и Макаби заема четвърто място в класирането към момента с 6 точки. Апоел Раанана е на предпоследното 13-о място със само една точка.

Бившият халф на Левски се разписа във вратите на Швеция и Холандия в последните две срещи на нашите от световните квалификации.