Празненства във Велико Търново за 100-годишнината на Етър

Николай Митов: Винаги ще съм от Левски

Треньорът на Септември Николай Митов изрази разочарование от загубата с 0:2 от Левски на "Герена", но отказа да се връща не толкова назад във времето, когато водеше сините и беше заменен от Делио Роси.

"Това е минало. В момента съм треньор на Септември и имам право да коментирам само своя отбор. Израснал съм на "Герена" и винаги ще си остана от Левски. Пожелавам на "сините" да станат шампион.
Загубихме, защото не отбелязахме гол. През първото полувреме играхме много добре, имахме ситуации, но и лошия късмет да получим гол в 44-ата минута. Ако полувремето беше свършило 0:0, то мачът ставаше друг. През второто полувреме пак имахме ситуации. Доволен съм от отбора. Днес ни се получи играта, владеехме топката, организирахме атаки, но лошото е че загубихме.
Левски - Септември (София)
Няма за коментирам ситуацията с играта с ръка на Яблонски. Бях далеч, щом съдията е преценил така, приемам решението му. За Обертан мога само да кажа, че той е много над нивото в нашето първенство. Докрая ще се опитаме да спечелим максимален брой точки. За купата ще се хвърлим със самочувствие. Надявам се контузените да се върнат бързо. Искам всички да са здрави, за да видя на кого да разчитам в Септември", коментира още Митов.