Индзаги: Доволен съм от реакцията на играчите

Треньорът на Лацио Симоне Индзаги не скри задоволството си от победата с 3:2 над Витес в Лига Европа. Той похвали играчите си, че са реагирали добре в мача, въпреки, че на два пъти изоставаха в резултата, но в крайна сметка успяха да се доберат до успеха.

“Смятам, че играхме прилично. Дори и през първото полувреме не стояхме зле, но трябваше по-добре да се възползваме от нашите възможности. Витес е силен отбор и не бях щастлив, когато жребият определи да са в нашата група. Те разполагат с много скорост в атака. Получихме голове, които можеше да предотвратим. На полувремето направихме някои тактически промени и съм доволен от реакцията на играчите. За пръв път през сезона ни се случва да изоставаме в резултата и съм доволен как се справихме в тази ситуация. Тази кампания ще ни бъде доста по-трудна, защото ще израсходваме много физическа и ментална енергия в Лига Европа. Затова ще е нужно да има ротации в състава”, заяви Индзаги.