БАТЕ Борисов не се даде на Цървена звезда

Сръбският гранд Цървена звезда не успя да победи в Белград БАТЕ Борисов в мач от първия кръг на груповата фаза на Лига Европа. Срещата завърши без победител - 1:1, като и двете попадения бяха реализирани през второто полувреме. В 54-ата минута Неманя Радонич изведе сърбите напред, след като бе оставен сам във вратарското поле на гостите. В 72-ата минута Николай Сигневич заби топката във вратата на домакините с глава и спаси тима от Беларус от поражението.

Двубоят бе от Група "H", където са още отборите на Арсенал и Кьолн. Мачът между лондончани и германския тим на "Емиратс" започна с един час закъснение заради осигуряването на безопасността на зрителите, тъй като броят на феновете на "козлите", пристигнали в английската столица, бе доста голям.

ЦЪРВЕНА ЗВЕЗДА - БАТЕ БОРИСОВ 1:1
1:0 Радонич (54)
1:1 Сигневич (72)