Стяуа прегази Виктория (Пилзен)

Отборът на Стяуа стартира с лесен успех група “G” в Лига Европа. Румънският гранд разби с 3:0 Виктория (Пилзен). Попаденията за домакините забиха Будеску (21, 44) и Денис Алибек (72).

Самата среща стартира с натиск на “червените” и логично първото попадение бе във вратата на Виктория. Най-добрият играч на терена Будеску вкара за 1:0 в 21-ата минута от дузпа. В последните секунди на първата част отново той се разписа, след като отбеляза майсторски гол във вратата на Хрушка.

Второто полувреме гостите се опитаха да се върнат в двубоя, но домакините бяха изключително добре подготвени в защита. В 72-ата минута Денис Алибек оформи крайния резултат.