Левски прегази ЦСКА-София при юношите (видео)

Левски записа разгромна победа с 4:1 срещу ЦСКА-София в дербито при юношите до 15 години. Двубоят се игра на базата на "червените" в Панчарево.

В 25-ата минута Мартин Хайдаров изведе гостите напред, след като засече с глава центиране на свой съотборник. В добавеното време на първото полувреме Даниел Начев удвои с чудесно изпълнение на пряк свободен удар.

ЦСКА-София се върна в мача след само 4 минути игра през втората част с пападение на Цветомир Цанев.

В 49-ата минута обаче Димитър Иванов се възползва от грешка на Ивайло Илиев и направи 3:1 за Левски, а крайният резултат 4:1 бе оформен от Димитър Керин.