Хунтелаар показа, че все още е хищник за голове (видео)

Макар и вече на 34 години, Клаас-Ян Хунтелаар продължава да показва, че не е забравил как се бележат голове. Ветеранът реализира две попадения при победата на Аякс с 3:0 у дома срещу Цволе в мач от 4-ия кръг на холандското първенство. Хунтелаар бе автор на първото попадение в 6-ата минута, а две минути преди края оформи класическата победа на гранда от Амстердам, който е един от петте тима с 9 точки в класирането на Ередивизии към момента.

В 6-ата минута Хунтелаар се възползва от хубав пас на бразилеца Давид Кампос и с пета отклони топката в противниковата врата, давайки аванс на Аякс в резултата. Бившият играч на Реал Мадрид, Милан и Шалке 04 вече има 3 гола от началото на сезона в холандския шампионат.