Треньор на Септември: Левски и Лудогорец са двата най-силни отбора в България

Помощник треньорът на Септември Христо Арангелов, който води тима днес срещу Етър (1:1) в отсъствието на наказания наставник Николай Митов, обяви следващите два съперника на тима - Левски и Лудогорец, за двата най-силни отбора в България.

“От резултата, с оглед на развитието на мача, сме доволни. През второто полувреме се прибрахме, не знам защо, не сме давали такива указания. Започнахме с трима юноши на 18-19 години, след почивката влезе и четвърти. Това е пътят.

Не мисля, че се е усетила липсата на Николай Митов. Отборът показа едно добро лице. Доволни сме”, коментира Арангелов.

“Всеки мач излизаме да покажем това, което можем. Хубаво е да играеш срещу Левски и Лудогорец - двата най-силни отбора в България”, добави помощникът на Николай Митов.

снимка: Иван Йочев, Sportal.bg