Тежък удар за Витоша: Долапчиев с фрактура на крака

Голмайсторът на Витоша (Бистрица) този сезон - Григор Долапчиев, е с фрактура на крака. Нападателят пострада в самото начало на двубоя с Дунав (Русе) вчера, като още в седмата минута бе заменен принудително от Георги Амзин. Юношата на ЦСКА ще бъде опериран, като все още не е ясно колко време ще бъде извън сметките на старши треньора Костадин Ангелов. Долапчиев започна изключително силно престоя си в редиците на бистричани, като в първите шест кръга реализира четири гола. Григор донесе историческата първа точка за Витоша при домакинството на Етър (1:1) във втория кръг, наказа два пъти шампиона Лудогорец при загубата с 2:4 в четвъртия и се разписа веднъж на “Армията” за 1:6 от ЦСКА-София в шестия.Витоша (Бистрица) - състав за сезон 2017/2018