Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Торино излъга Беневенто с гол в 93-ата минута (видео)

Отборът на Торино излъга новака в Серия “А” Беневенто с 1:0 с гол в третата минута на добавеното време. Двубоят от 3-ия кръг на италианското първенство въревше към нулево равенство, когато в 93-ата минута испанският нападател Яго Фалке получи прекрасен пас от Адем Ляич, навлезе в наказателното поле на домакините и не пропусна да опъне мрежата зад Вид Белец.

Така “биковете” вече имат 7 точки, като все още нямат поражение и заемат четвърто място в класирането. Беневенто пък е на последната 20-а позиция и все още чака първата си точка.