Брайтън с първа победа

Брайтън записа първа победа в елита от 34 години. Два гола на Паскал Грос изведоха тима до домакинска победа с 3:1. Германецът отбеляза две идентични попадения малко преди почивката и в началото на второто полувреме. Томер Хемед направи 3:0 в 63-ата минута преди Морисън да отбележи почетен гол за гостите.

Домакините играха много силно в атака и днес отбелязаха първите си попадения във Висшата лига от началото на сезона. Грос откри резултата след подаване на Марч, а след това получи топката от Хемед за втория си гол. 26-годишният нападател върна жеста, като намери Хемед за третото попадение. В края УБА натисна и намали, но нямаше време за нещо повече.