Чочев и компания изпуснаха победата в трилър

Националът на България Ивайло Чочев игра 58 минути за своя тим Палермо, който се издъни срещу Емполи в мач от 3-ия кръг на Серия "Б". Сицилианците изпуснаха победата в последните секунди пред своя публика, след като допуснаха изравняване за крайното 3:3. "Розовите" стартираха отлично срещата, като в 14-ата минута вече водеха с 2:0.

През първата част Чонек (10) и Коронадо (14) бяха точни за домакините, а Шимич върна едно попадение в 23-ата минута. Второто полувреме започна с две добри възможности пред Чочев, който не успя да вкара трети гол. В 54-ата минута Капуто изненадващо изравни, а малко след това Чочев бе заменен.

В 77-ата минута Няоре върна преднината на Палермо, но в 93-ата минута фаулира Капуто в наказателното поле на южняците, а реферът отсъди дузпа. Последният бе точен за крайното 3:3, като за два мача с тосканците вече се е разписвал четири пъти.

Равенството е второ поредно за Палермо, който има 5 точки след първите три мача. Емполи, където кондиционен треньор е бившият специалист на Левски и ЦСКА Роко Перота, също има пет точки.