Трагичен старт за Гатузо начело в Милан

Много лошо започна авантюрата на Дженаро Гатузо начело на Примаверата на Милан. Треньорът дебютира с тежка загуба 1:5 от Сасуоло в мач от първия кръг на сезона в първенството за 19-годишните. На стадион "Ричи" в Сасуоло играчите на Гатузо бяха разбити, след като още от 16-ата минута играха с човек по-малко. Преди това Форте даде аванс на "росонерите" в 12-ата минута, но червеният картон на Беланова преобърна нещата в полза на "зелено-черните". В 37-ата минута домакините изравниха чрез Пиерини, а след почивката четири безответни гола отбелязаха Колай, Гион, Скамаца и Пиерини.