Педро Еуженио: Вече не съм млад и мисля по друг начин

Крилото на Берое Педро Еуженио, който вкара първото попадение за победата с 2:0 над Черно море от 8-ия кръг на Първа лига, бе доволен от трите точки срещу доскорошния лидер в първенството. "Започнахме мача много добре, преди почивката имахме много положения. След почивката заиграхме по-спокойно, защото имахме аванс от 2:0, а това е коварна преднина. Ако съперникът ти успее да намали резултата, получава допълнителен импулс да гони изравняването. Важното е да помагаш на отбора. Тук няма Педро или Мартин, трябва да играем така, както иска треньорът, за да се класираме възможно най-напред в края на сезона. Вече не съм млад и мисля по друг начин, на 27 години съм, така че мислим мач за мач. Целите, поставени от ръководството, са поставени от шефовете, а ние играчите мислим за следващата среща”, заяви Еуженио.