Австрия с нова издънка (видео)

Австрия продължи слабото си представяне в световните квалификации. Този път тимът не успя да победи Грузия като домакин, а срещата завърши 1:1. И двете попадения паднаха преди почивката. Гвиля откри резултата за гостите в осмата минута след техничен удар, а Шауб изравни в края на първото полувреме.

Звездата на Австрия Давид Алаба напусна терена в 38-ата минута с контузия. Той падна на тревата и се хвана за глезена след единоборство с Казайшвили. На негово място се появи Шауб, който отбеляза изравнителното попадение.

Австрийците са на четвърто място в група D с девет точки, а грузинците са с актив от пет точки.